grafity djs
novinky info fotaz knihahostu download
kolezi odkazy
„Graffity jako umění“, název pro první graffity výstavu v Bohumíně.
V neděli 8. června začne osmnáctou hodinou vernisáž první graffiti výstavy v městě Bohumín. Výstava bude probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek od 15.00 do 18.00 hodin, a to až do konce června (otvírací doba se dá přizpůsobit potřebám). K vidění budou graffiti obrazy malované lidmi z několika měst severní Moravy – Ostrava, Bohumín, Český Těšín, Nový Jičín -, které si následně budou návštěvníci moci koupit. Kromě obrazů se můžete těšit na fotky, tiskoviny i živá vystoupení. K poslechu bude hrát jak jinak než hip-hop a produkce severomoravského Repromanifestu. Vstupné dobrovolné. Galerie Maryška sídlí přímo na náměstí T. G. Masaryka v Bohumíně. V prostorách výstavy se nekouří ani neprodává občerstvení. Za to hned vedle se nachází restaurace. Pořádajícími jsou K. Smigová (občanské sdružení Maryška) a Kos (Repromanifest,Hosté odjinud).Malování obrazů bude probíhat dva dny před zahájením vernisáže, v pátek 6. června v klubu Marley v Ostravě, kam se může každý z Vás přijít podívat
Datum: 2008-05-31
______________________________
Videoklip k písni Hej hombré ( vytáhni drobné )
Nově vzniklý klip k písni Hej hombré (vytáhni drobné ) z alba V.L.N.A. (2008), točený na ostravském náměstí a v přilehlých částech Ostravy brzy spatří světlo světa. Na vzniku se podíleli studenti filmařské školy ve Zlíně: scénář a režie: Petr Babinec, kamera: Martin Dedek, střih: Luděk Wellart, color grading: Vlaďka Macurová, asist. kamery: Luděk Wellart, Michal Gazdag, produkce: Lucie Rakowská, fotografie: Eva Plutová. Fotky z natáčení i následný klip budou k mání na našich stránkách. Ovšem nějaký čas to potrvá. Prohlédnout fotky si však můžete i na našem profilu www.myspace.com/hosteodjinud První promítání proběhne 6.6.2008 v Ostravském klubu Marley, kde společně s kapelou SI (Safari) budeme vystupovat. Součástí akce je i graffity jam na plátna, které poté další den poputují do bohumínské galerie Maryška, kde 8.6.2008 v 18:00 bude probíhat vernisáž výstavy „Graffity jako umění“.Výstava bude probíhat do konce června. Otevřeno bude každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 18:00.
Datum: 2008-05-30
______________________________
Přehled akcí a koncertů
So 26.04.2008 - klub _MARLEY ( Ostrava, Výstaviště - Černá louka) - GRILHOP FACTORY LIVE - 1. letošní grilovačka - HOSTÉ ODJINUD, dj KIKA, dj GEMONEY, dj MAJAL, STEAKY S SEBOU !!!!!!!!!!!VSTUP: ZDARMA ///////////////////////////////////// Pá 09.05.2008 - PZKO Bohumín - REPROMANIFEST rec. uvádí :Live show :HOSTÉ ODJINUD (BO/OV)+ DAZ, GESTA W RHYMECH, BOŇAS, KENTA ... (BO) Dj´s : ČESKI (OV), KIKA (OV)+ MONEY - FEST CREW (BO - break dance exzibice), VSTUP:ZDARMA /////////////////////////////////////////// SO 28.06.2008 Sweetsen fest - stoun stage (Na Příkopě - 1159, stadion TJ Slezan, Frýdek-místek),Koncert + ... , festival, ktery si nenechte ujít (27.-28.6.2008) VSTUPNÉ ZDARMA ////////////////////////////////////////////// + se můžete těšit na GRAFFITI výstavu - UMĚNÍM PROTI VANDALISMU - v galerii Maryška v Bohumíně, která by měla probíhat v červnu s poslechovými koncerty kapel Repromanifest labelu. VSTUPNÉ:DOBROVOLNÉ //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// So 28.6.2008 - SWEETSEN FEST-STOUN STAGE ( Na Prikope - 1159, stadion TJ Slezan, Frýdek-místek) VSTUPNÉ:ZDARMA - Koncert HODTÉ ODJINUD ( festival, 27.-28.6.2008 )
Datum: 2008-04-24
______________________________
Nejbližší plánované koncerty a akce :
28.3.2008 - hip hop a koncert v Robotce baru - Bohumín (za parkem, bývalé kasárny) + víkendové natáčení vidoklipu k písni Hej hombré ( vytáhni drobné ) --28.6.2008 Sweetsen fest - stoun stage (Frýdek-místek, Fotbalový Stadion) --------- a dlaší akce jsou prozatím v jednání
Datum: 2008-03-12
______________________________
V.L.N.A. ( Vaše lidství, naše armáda ) “ Originál pro každého! „
První oficiální hip hopové album na Ostravsku je na světě. Originál pro každého! Nejlevnější album na trhu! Vychází pod hlavičkou, již zmiňovaného labelu Repro manifest v nákladu 1000 ks.. Cena CD na koncertech činí nádherně směšných 100 kč a doporučená maloobchodní cena je 149 kč. Od pondělí 3.3.2008 vchází toto zbrusu nové album do distribuce. K mání bude „prozatím“ v Queens shopech v Ostravě, Žilině, Brně a Praze, V DVD půjčovně TYP Frýdek-místek a Bohumín nebo přímo od nás na objednávku přes internet – kos@hosteodjinud.cz . Pro ochutnávku z naší produkce je volně k stažení v sekci DOWNLOAD pilotní singl – Láska v Bybylóně nebo můžete navštívit náš profil na www.myspace.com/hosteodjinud Tenhle kousek by Vám ve sbírce rozhodně chybět neměl. Obdarujte své blízké.
Datum: 2008-02-29
______________________________
REPRO MANIFEST
Seskupení, které kdysi vzniklo spojením tří nezávislých hudebních autorů Daze, G-moneyho a Kose, a poté řady dalších, dostává nový rozměr. Poslední zmiňovaný ,Kos , posouvá Repro manifest do pozice labelu. Založením živnosti na vydavatelskou činnost dává možnost vzniku prvnímu oficiálnímu labelu na Ostravsku. První, co tento nově vzniklý label Repromanifest vydá, je album Hosté odjinud - V.L.N.A. (Vaše lidství, naše armáda), které jsme křtili 22.2.2008 v ostravském klubu Marley. http://www.metancity.com/1325/hoste-odjinud-naladili-lidi -na-svou-vlnu-krest-alba-maji-za-sebou-report-a-fotky/ . Na další várku fotek se můžete těšit v nebližší době.
Datum: 2008-02-26
______________________________
Magické datum 22.2.2008, pátek.Křtíme naše debutové album V.L.N.A.
Ano, konečně jsme se dočkali. Avizované album Hostů odjinud – V.L.N.A. jde do lisu a vy si již teď můžete koupit vstupenky na jeho křest, který proběhne v pátek 22.2.2008 v ostravském klubu Marley (výstaviště, černá louka). Cena vstupenky v předprodeji činí pouhých 50 ,- a na místě bude vstup 80,- . Od dneška tj.pondělí 11.února můžete lístky směle nakupovat buď v Ostravě v Queens shopu (Po – Pá: 10 – 18, So: 10 – 13) nebo Bohumíně v DVD půjčovně TYP. (Po - Pá 9 - 12 / 13,30 – 18, So 9 – 12). Jakékoli dotazy můžete adresovat na email info@hosteodjinud.cz nebo přímo na organizátora kos@hosteodjinud.cz. Album bude samozřejmě již na křestu v prodeji za výrazně nižší cenu než později v obchodech, takže neváhejte přijít.Těšit se můžete krom koncertu a křestu Hostů odjinud na kapely DM Groove z Chebu a Formu z Wyschkowa. Za gramofony se postaví domácí dj Česki, Maniac z Chebu a Nasty a Sopo z Vyškova na Moravě.Kdo bude Kmotrem ??? Nechme se překvapit. V plánu je i točit záběry pro připravovaný klip, který by se měl točit v průběhu března.Vstupte, prosím! Na téhle akci prostě nesmíte chybět !!!
Datum: 2008-02-11
______________________________
Stahujte mixtape De luxe musique - DJ Maniac
Tak a je to tady! Pan DJ, Maniac, z kapely DM Groove z Chebu se svým zbrusu novým mixtapem - De luxe musique (2008). Ten se dělí na dvě části . Jedna je v chill out podobě a druhá je pojmenovaná Dance floor part a může rozjet jakoukoliv párty. Co je ovšem nejlepší,můžete si ho volně stáhnout na této adrese http://www.zshare.net/download/67289746880b10/.Více info se na oficiálních stránkách www.dmgroove.cz
Datum: 2008-01-21
______________________________
DMGroove s novým EP, k poslechu a objednání na Myspace / Kontroluj!
Po albu Gauč a stereo z roku 2006, které bylo krom prodeje i volně k stažení na jejich oficiálních stárnkách www.dmgoove.cz, je tady tato kapela, původem z chebu, se svou novou produkcí - Eazy EP (optimo label). O rapy se rovným dílem podělili Jipi s Sheshou, o zpěv se postarala Lucie se Zemákem, který se také zasloužil o produkci a propracovanost hudební stránky. Za gramofony, kdo jiný než DJ Maniac. Takže neváhejte, poslouchejte a kupujte! Stojí to za to! http://www.myspace.com/dmgroovecheb
Datum: 2008-01-17
______________________________
Celý tým Hosté odjinud Vám přeje krásné prožití svátků, šťastné a veselé Vánoce a do nového roku všechno nej.
Děkujeme za Vaši přízeň.
Datum: 2007-12-24
______________________________
Trochu z historie.
Milí drazí návštěvníci, dnes Vám přinášíme aktualizaci v podobě fotek Ostravské graffity scény z období kolem roku 1999. Pár foteček našeho bratrského crewka KI (srdečně zdravíme Diziho, Wina, Jaska atd.) a pár snímečků od největšího z velkých, Děse (R.I.P. bráško). Naleznete v záložce grafity, v kolonce OtherZzZz (úplně vespod).
Datum: 2007-12-07
______________________________
Oficiální zahájení stránek na rádiu helax.
V úterý 27.listopadu od 19:00 - 21:00 proběhlo na radiu Helax v pořadu Hip hop factory oficialní uvedení našich webových stránek v provoz. Krom webových stránek, za které moc děkujeme Krtkovi a Jiříkovi, jsme zveřejnili naše počiny a plány do budoucna. Nové album Hostů odjinud s názvem V.L.N.A., které vstupuje do své finální fáze, by mělo být hotovo do Vánoc. Takže v lednu se můžeme těšit na křest a uvedení na trh. Mluvilo se také rovněž o další produkci v podobě ep a spolupráci s lidmi z DM Groove (Cheb), z Wyschkova, Českého Těšína,z Ye-den a 1 (Bohumín, Ostrava). Kdyby jste měli zájem vidět, jak to v rádiu vypadalo, v záložce fotaz, v odkazu ostatní, najdete, co hledáte ( ale až vespod ). Krásný den a mnoho úspěchů přejí Hosté odjinud.
Datum: 2007-11-28
______________________________
Spuštění websajtu www.hosteodjinud.cz
Vítejte na oficiálních stránkách hiphopové formace Hosté Odjinud ze severní Moravy (Ostravy, Bohumína).
Datum: 2007-11-27
______________________________